Pomôžte nám udržať web živý a bližšie k vašim potrebám príspevkom na jeho prevádzku.
Úroveň používateľa:
Karel Svoboda
Člen od:26.08.2022
Naposledy aktívny:26.02.2024 19:46
Karma:120
Body:28389
Priemerné hodnotenie:59%
„Žít a nechat žít. A nezneužívat svou moc.“

Priatelia

P

prudič21

Karma: 232
klasifikátor

klasifikátor

Karma: 23414

O mne

Přešel jsem sem z FDb, protože tam o vkládání (schvalování) nejen chyb rozhoduje admin, který je považuje za lovení senzací. Po tisících příspěvků konflikt, pro který mi zablokovali profil, aniž někoho napadlo prozkoumat oprávněnost zamítnutí vložení oněch chyb. Po tisících příspěvků jsem "byl odejit" kvůli jedné slepici, která zde je naštěstí jen řadovým uživatelem a ony už vložené chyby nemůže zpochybnit.

Komentáre

Všetko

20%JC, do čehos to vlezl? Tady bych čekal tak W. Snipese nebo někoho z druhé ligy. Komické mi tu nepřišlo skoro nic, radši bych vážnější příběh; JC hrát umí (není pravda, že od něj vážné scény nikdo nechce; raději dobrý seriózní film, než špatnou komedii). Ale ne takovou sci-fi hovadinu, do které se právě JC nehodí. Úletů má na kontě víc (MEDAILON, TUXEDO), tak proč ne ve stylu comicsu, že? Ale proboha prosím, víc už ne!!! Jako vrchol úlet v dabingu: 1 CZ herec mluvil snad 5 (Pavel Vondrák; Stuart v Teorii vel. třesku). To mě dorazilo. Jestli píseň na konci měla znamenat napojení filmu na sérii POLICE STORY, pak tento snímek ji pohřbil:)

01.09.2022

30%Šílená... ...hovadina. Už jen zápletka mi přijde dost jetá; přinejlepším C-čková. Příběh veškerý žádný; akce jakžtakž, ale občas divné střihy, záběry ze zvláštních úhlů. A i když pominu tohle všechno, to, co hraje B. Murphy, je šílená kráva. Po většinu pobytu na plátně se chová jak sjetá kdovíčím, aniž by to nějak vysvětlili, aspoň já důvod tohoto chování nepochopil.

01.09.2022

30%Už v době vzniku filmu jsem byl na tento žánr poněkud "starý", takže v podstatě ani neměl šanci mi nějak přirůst k srdci. Ne že bych se už nedíval na nové "pohádky", jen prostě některé nechytnou...

01.09.2022

50%I když vím, že šikana existuje i v tomto věku, myslím, že film ji trochu nadsazuje, ale hádat bych se nemohl. Tady se to víceméně vyřešilo samo; jinak bych ji ale tvrdě trestal.

01.09.2022

80%Film obsahuje hodně velkých nadsázek; občas váhám, je-li to chyba nebo úmysl tvůrců (přeskočení zábradlí autem); bojové scény - jasný hongkongský styl, ale občas divně sestříhané, že nevědět, že je Statham dělal sám, chvílemi bych ho považoval za doubla; sympatický pragmatický polda; jako jeden z mála nejsem okouzlen Shu (Hsu) Qi, takže ji beru neutrálně. Kdyby nic jiného, film se v rámci žánru vymyká alespoň tím, že hlavní záporák se nebojí jít do akce, do první linie, to je málokdy.

01.09.2022

10%Krom tohoto jsem žádný film s Ferrellem neviděl celý, protože mi už z ukázek připadaly jako naprostý hovadiny, což mě varovalo. Tady jsem ukázky neviděl - bohužel. 100 mega za takovou stupiditu, a to je remake něčeho ze 70. let! Nechápu, jak se mohlo něco takovýho točit a sledovat tenkrát; nechápu to ani dnes. Vydržel jsem u toho jen v očekávání, jakou dalši pi.ovinu ještě uvidím. Ferrelle, můj TV je před tebou zavřený!!!

01.09.2022