Pomôžte nám udržať web živý a bližšie k vašim potrebám príspevkom na jeho prevádzku.
Online Administrátor
Úroveň používateľa:
Člen od:01.09.2021
Karma:22666
Body:118708
Priemerné hodnotenie:71,7%
„"COGITO ERGO SUM"“

Priatelia

Rikrek

Rikrek

Karma: 4285
PROCESOR

PROCESOR

Karma: 5115
instageek_cz

instageek_cz

Karma: 340
jardiv

jardiv

Karma: 491
P

prudič21

Karma: 232
C

curil

Karma: 11559
Arietty the Jawa

Arietty the Jawa

Karma: 128
Brandt

Brandt

Karma: 1718
L

LiborF

Karma: 66
S

SvoKar

Karma: 134
mordred

mordred

Karma: 170
FrankieOndatra

FrankieOndatra

Karma: 22

Komentáre

Všetko

90%Tohle je jedna z těch věcí, které málokoho nechají neutrálního. To se prostě buď hodně líbí, nebo vůbec nelíbí. Tenhle druh humoru není určitě pro každého, protože na takovéto pojetí "ad absurdum" musí být divák naladěn na tu správnou frekvenci. Milovníci jemného humoru takovou sbíječkovou záležitost určitě neocení a vyhledají něco úplně jiného. Za sebe musím říct, že i když normálně dávám přednost jinému druhu humoru, Rowan Atkinson to dokáže podat tak, že mu to skutečně baštím!!!

21.05.2024

55%Z hlediska provedení bych žádné velké výhrady neměl, ale zase bych musel opakovat, že mám problém s tím, že tyhle věci vůbec vznikají i když je to obecný trend, který se praktikuje i v jiných zemích. Z mého pohledu je prostě zvrácené, točit filmy a seriály (minisérie) o sériových vrazích, vlastizrádcích a podobném lidském odpadu. A na závěr jedna glosa k herecké složce. Z mého pohledu byla paní Dagmar Havlová v roli státní zástupkyně jedním z nejslabších článků celého obsazení!!!

20.05.2024

85%V roce 1933 byl u nás zvukový film pořád ještě v plenkách a tohle je vůbec první ryze česká filmová detektivka. Tvůrci našli oporu ve výborné literární předloze Emila Vachka a herci se s tím popasovali různě. Ale stejně musím před režisérem Innemannem smeknout, protože dokázal vytvořit opravdu velmi působivou atmosféru, ačkoliv měl k dispozici hodně omezené technické prostředky. A vzhledem k tomu, že je tomuhle filmu už přes 90 let, musím ho hodnotit opravdu vysoko!!!

18.05.2024

75%Podle mého názoru se Zdeňkovi Svěrákovi tahle úprava Maupassantova méně známého dílka opravdu hodně povedla i s převedením děje do naší domoviny a já jsem si to báječné užil. Je to roztomilý a nápaditý příběh s prvotřídním hereckým obsazením, který naší televizní tvorbě rozhodně žádnou hanbu nedělá a dá se určitě vidět víc, než jen jedenkrát!!!

16.05.2024

70%Klasický katastrofický film hollywoodského střihu v němž hvězdy Pierce Brosnan a Linda Hamilton měří síly s rozběsněnými přírodními živly. Technický precizní práce, které se nedá mnoho vytknout, snad jen absence nějaké filmové nadstavby. Ale pokud to srovnám s velmi podobně zaměřeným filmem VOLCANO (Sopka) s Tommy Lee Jonesem, který vznikal prakticky souběžně, připadá mi tenhle film přece jenom trochu přesvědčívější a tím pádem i lepší. Patrně to bude tím, že děj není vycucán ze scénáristova prstu, ale vychází ze skutečných událostí.

14.05.2024

90%Když jsem tohle viděl před více než 30 lety poprvé, udělalo to na mne obrovský dojem, na svou dobu ohromující úrovní triků i skoro vším ostatním včetně muziky, Arnie byl v TOP formě, výborně zahrál Robert Patrick a zahanbit se nedali ani Linda Hamilton, Joe Morton a můj oblíbený Earl Boen v roli doktora Silbermana. A na tom všem se dodneška vlastně nic nezměnilo. Až do dnešní doby je pro mne tenhle filmový skvost jedním z nejzářivějších příkladů toho , že se dá natočit pokračování velmi úspěšného a povedeného filmu, které je ještě povedenější!!!

14.05.2024