Pomôžte nám udržať web živý a bližšie k vašim potrebám príspevkom na jeho prevádzku.
Úroveň používateľa:
Jaromír
Člen od:08.01.2022
Naposledy aktívny:31.05.2024 23:43
Karma:491
Body:1050
Priemerné hodnotenie:84,2%
Sociálne siete Facebook
„Jsem pro každou špatnost“

Priatelia

klasifikátor

klasifikátor

Karma: 23414
PROCESOR

PROCESOR

Karma: 5139

O mne

Mám rád sci-fi ve filmu i v literatuře, nepohrdnu ani splatterem nebo komedií (dokonce ani romantickou). Z muziky je mi nejbližší rock. Nemám rád sovětské filmy, ale omlouvá mě to, že jsem vyrůstal v totalitě. Teď už je ze mě nepracující důchodce.

Komentáre

Všetko
Sci-fi co není pro mě

0%Strašná blbost, možná největší co jsem kdy viděl. Tak strašná, že nevyjet závěrečné titulky, ani bych si nevšiml, že už je konec. Ale možná taky skvělá, humorná sci-fi z prostředí afroameričanů (soudě podle ratingu 6,6 na IMDb) a já jen prostě nejsem v cílové skupině pro kterou je film určen...

26.04.2024
Co si (ne)pustit před spaním

60%Děsivé. Pustil jsem si film večer před spaním a to jsem neměl dělat. Při sledování mě polévala hrůza, z některých scén naskakovala husí kůže. Po skončení jsem dlouho nemohl usnout a převaloval se neklidně na lůžku... Ironie, sarkasmus? Jasně. Ve skutečnosti mě děsila vlastně jenom scénická hudba. Ta ovšem také jenom do chvíle, než jsem si tohle uvědomil. Abych ale jen nekritizoval, třeba sekvence s tankerem se mi docela líbila (však také byla hlavní atrakcí upoutávky). A v napětí mě udržovalo to, jestli se nakonec malá Rose dozví, jak dopadl poslední díl seriálu „Přátelé“.

16.12.2023
Časy co už se nevrátí

75%Osmdesátky... Pro mnohé zlatá éra filmu. Akčňáky, scifárny, šílené komedie, horory, splattery. Vše nezatíženo současnou příšernou korektností. Dneska se za nekorektní označují snad už jen filmy, ve kterých se prdí. V téhle krvavé lázni si ještě tvůrci mohli dovolit dělat si legraci ze všeho. Ale především z hrůzostrašných filmů. Klasický britský černý humor. Kdo ho má rád, přijde si na své! Tak jako já. Plusy: Spousta scének, při kterých jsem řval smíchem (dnes by se na mne v kině určitě dívali jako na nebezpečného úchyláka), nejlepší asi ta s tím telefonem.

15.12.2023
Poněkud nudné třeštění

35%Ztřeštěná rodinná komedie! Taková, jakou mají Američané rádi - fůra omšelých klišé, sem tam nějaké to morální ponaučení, no a samosebou nechybí ani prdění... Nebavil jsem se.

15.12.2023
Víme kdo přežije, ale to nevadí

70%Takový docela obyčejný akční film s tajnými agenty, co se potulují po světě a hájí státní zájmy. Nechybí nic z obvyklých rekvizit: hodný hlavní hrdina, který je nucen zabíjet ve službách CIA. Zlouni ve stejných službách, kteří neváhají k dosažení svých cílů obětovat pár (anebo i hezkejch pár) civilistů a prochází jim to protože je kryje někdo, kdo sedí „hodně vysoko“. Nevinné děvčátko v ohrožení – víme všichni i bez spojleru, že nakonec přežije. Ale někteří z hodných musí přece jen zemřít, abychom o to víc nenáviděli ty zlouny a přáli jim co nejhorší smrt. Jak říkám, nihil novi sub sole (nic nového pod sluncem pro toho, kdo se ještě nestačil doučit latinsky). Jenže koho by nepotěšilo, když uvidí v cizím filmu své rodné město. A Praha si tu teda zahrála docela dost, projedeme se i tramvají.

04.12.2023
Lepší vylézt z okna než nezaplatit účet

55%Kdysi jsem viděl film s podivným názvem „Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel“. A líbil se mi natolik, že jsem si sehnal knížku od Jonase Jonassona se stejnojmenným titulem. Ta byla dokonce ještě lepší než film. No a docela nedávno jsem objevil v nabídce Netflixu Stojednaletého staříka co nezaplatil účet a zmizel! Takže jsem zajásal, uvelebil se v televizním křesle, před sebou mísu salátu, a dal se do toho. Jenže – nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Možná jsem jenom neměl zrovna tu pravou náladu, možná bylo tohle pokračování opravdu mizerným vývarem z původního filmu. Každopádně jsem ten večer salát nedojedl a ani Staříka nedokoukal... Než mě tady ale odsoudíte za psaní komentáře k filmu, který jsem neviděl, vězte že jsem se na druhý den do křesla vrátil i se zbytkem toho salátu (v lednici se přes noc pěkně uležel) a vydržel to až do závěrečných titulků. Bohužel jsem se však přitom ani jednou nezasmál.

04.12.2023