O nás – co jsme vlastně zač

Rikrek.com je – ač se tomu možná nedá věřit – one man show. Tento web totiž vytvořil jediný člověk, který tomu věnoval bezmála dva roky svého života a má velký zájem na tom, aby se tohle dílo stále posouvalo dál, protože práce rukami prý v dnešní době tak úplně nefrčí :-) (jo a jsou v tom velký prachy). Jakoukoliv kritiku nebo nápady, jak by se dalo něco vylepšit, změnit nebo vytvořit jinak, bere v potaz a je rád za vaše názory. Tím, že tohle netvoří nějaká megakorporace, je přístup k uživatelům podstatně lidštější, přímější a flexibilnější. U piva se toho vymyslelo hodně a rikrek.com je myšlenka, která se změnila v realitu. Tvořit u piva platí i pro vše ostatní, konkrétně tedy myšlenky Patrika – provozovatele, programátora, ředitele a uklízečky jogurtu z klávesnice v jedné osobě a rychlé prsty lingvisty a čeština Franty – překladatele z myšlenek do srozumitelné češtiny, rektálního alpinisty a creative and advertisement product managera junior.


Tento web je spuštěný od 4. ledna 2019 a můžeme vám slíbit, že nebude nikdy úplně hotový. Nápadů je totiž stále dost a nové filmy se budou natáčet pořád. A seriály? O těch samozřejmě uvažujeme taky, ale financovat web není tak jednoduchá záležitost, jako když se rozmýšlíte nad tím, jestli si koupíte číza nebo big mac. Takže rozšiřte obzory svých přátel, o našem webu mezi sebou mluvte (jsme přece nejlepší) a ukazujte nás na Facebooku, protože čím víc uživatelů, tím blíž jste k seriálům. Podrobné statistiky o webu můžete vidět dole v tabulce. Kdyby vás napadlo cokoliv nebo byste nás chtěli třeba jen pochválit, pozdravit nebo nám vynadat, použijte odkaz na mail v kolonce „kontakty.“ Za vaše názory budeme rádi.

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.01 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace