Vítězství (1981)

Drama / Válečný / Sportovní
n/a
Vítězství (1981)
Doplňující informace Originální název: Escape to Victory Žánry: Drama / Válečný / Sportovní Země původu: Spojené státy americké Jazyk: angličtina / němčina / francouzština Rozpočet:
$10,000,000
Hrubý výnos (1. víkend USA):
$2,488,808
Kdy, kde a na čem V kinech od: 30.07.1981

Obsah

V dnes už klasickém snímku režiséra Johna Hustona se ocitáme v zajateckém táboře pro spojenecké vojáky. Ti si krátí volný čas hraním kopané, čehož si všimne německý důstojník baron Karl von Steiner. Rovněž tak postřehne i přítomnost Johna Colbyho, bývalého ligového hráče. A protože i Steiner hrál před válkou fotbal, dohodne mezi týmem zajatců a německých vojáků přátelský zápas. Pro zajaté vojáky je fotbalové utkání jednou z nejlepších příležitostí k útěku. V tomto sportovním snímku z roku 1981 se setkáváme s celou plejádou filmových a fotbalových hvězd. Hrají zde Michael Caine, Silvester Stallone či Max von Sydov, sportovce pak zastupují například brazilská hvězda Pelé, Angličan Bobby Moore, holandská legenda Paul van Himst, či francouzský hráč Amidon.

Lokace natáčení

Paris, Francie France, Francie

Vybraný štáb (9)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (20)

(Zobrazit kompletní obsazení)
#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.02 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace