Toman (2018)

Drama / Historický / Životopisný
n/a
Toman (2018)
Doplňující informace Originální název: Toman Žánry: Drama / Historický / Životopisný Země původu: Česko / Slovensko Hrubý výnos (1. víkend ČR):
2,963,877 Kč zobrazit tržby >>
https://tha.cz/filmy/toman.html
Kdy, kde a na čem V kinech od: 04.10.2018 V kinech od: 18.10.2018 na DVD od: 20.02.2019 na Blu-ray od: 20.02.2019

Obsah

Filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu na pozadí doby, která dodnes ovlivňuje naše životy. Neuvěřitelný a pravdivý příběh rozporuplné osoby Zdeňka Tomana, šéfa naší zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem. Sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. A Toman peníze sehnat uměl. Pro sebe, pro rodinu i pro stranu. Šmelina, vydírání, kasírování válečných zločinců i jejich obětí. Neštítil se ničeho. Cena, kterou za svou kariéru zaplatil on i jeho blízcí, byla pak vysoká. Film odkrývá období tzv. třetí republiky, temné roky 1945 – 48, a příběh člověka, o kterém se nikdy nemluvilo. Režisér Ondřej Trojan přináší na plátno nejen napínavý thriller, ale i co nejvěrnější dobovou rekonstrukci skutečných událostí opírající se o nezvratná archivní a očitá svědectví.(Falcon)

Vybraný štáb (1)

(Zobrazit kompletní štáb)
#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.08 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace