Tísňové volání (2018)

Thriller
n/a
Tísňové volání (2018)
Doplňující informace Originální název: Den skyldige Žánry: Thriller Země původu: Dánsko Jazyk: dánština / angličtina Hrubý výnos (1. víkend ČR):
345,102 Kč zobrazit tržby >>
Kdy, kde a na čem V kinech od: 21.01.2018 V kinech od: 12.07.2018 V kinech od: 18.10.2018

Obsah

Asger Holm, bývalý policista, kterému byla přidělena služba na tísňové lince, odpoví na volání od unesené ženy. Když je hovor náhle přerušen, začíná po ženě a jejím únosci pátrat. S telefonem jako jediným nástrojem, obklopen stěnami kanceláře vstoupí Asger do závodu s časem, aby zachránil ohroženou ženu. Zločin, který odkrývá, je však mnohem větší, než se na začátku mohlo zdát. Jeden z nejslibnějších tvůrců nové dánské filmové generace režisér Gustav Möller ve svém prvním celovečerním filmu oceněném na filmovém festivalu Sundance Cenou diváků za nejlepší zahraniční film experimentuje s lidskou představivostí, smysly, strachem a přesvědčením, že nejsilnější filmové momenty jsou ty, které nevidíte.

Vybraný štáb (30)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (26)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.02 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace