Muž, který zabil Dona Quijota (2018)

Dobrodružný / Komedie / Drama / Fantasy
n/a
Muž, který zabil Dona Quijota (2018)
Doplňující informace Originální název: The Man Who Killed Don Quixote Žánry: Dobrodružný / Komedie / Drama / Fantasy Země původu: Belgie / Francie / Portugalsko / Španělsko / Spojené království / Spojené státy americké Jazyk: angličtina / španělština Hrubý výnos (1. víkend ČR):
131,555 Kč zobrazit tržby >>
http://quixotemovie.com
Kdy, kde a na čem V kinech od: 05.07.2018 V kinech od: 05.07.2018

Obsah

Toby býval idealistickým filmovým studentem. Jeho ztvárnění příběhu Dona Quijota, které natočil v malebné španělské vesnici, mělo obrovský úspěch. Ale to bylo kdysi. Z Tobyho se stal arogantní a cynický režisér reklam. Peníze a sláva ho změnily k nepoznání. A tak zatímco se ve Španělsku snaží dokončit natáčení nové reklamy, užívá si s manželkou svého šéfa. Poté, co se Tobymu dostane do rukou stará kopie jeho studentského filmu, vydává se na místo, kde před mnoha lety svůj opus vytvořil. Zjišťuje, že jeho tehdejší počin měl na obyvatele ospalé vesnice stašlivý vliv. Potkává starého pomateného výrobce obuvi, který se domnívá, že je Don Quijot a Toby jeho Sancho Panza. Toby se ocitá uvězněný v bizarních fantaziích starého pána. Rozlišit realitu od fikce je pro něj stále těžší. V průběhu svých komických a stále více surrealistických dobrodružství je Toby nucen čelit tragickým důsledkům filmu, který navždy změnil naděje a sny malé vesničky. Může Toby získat zpět svou lidskost? Může Don Quijot přežít své šílenství?

Vybraný štáb (36)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (13)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.01 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace