Moje krásná čarodějka (2005)

Komedie / Fantasy / Romantický
n/a
Moje krásná čarodějka (2005)
Doplňující informace Originální název: Bewitched Žánry: Komedie / Fantasy / Romantický Země původu: Spojené státy americké Jazyk: angličtina / španělština Rozpočet:
$85,000,000
Hrubý výnos (1. víkend USA):
$20,131,130
Kdy, kde a na čem V kinech od: 24.06.2005

Obsah

Naivní a dobrosrdečná čarodějka Isabel (Nicole Kidman) z kalifornského San Fernando Valley je pevně odhodlána od základu změnit svůj život - chce se vzdát svých nadpřirozených schopností a žít jako každý obyčejný smrtelník. Na druhé straně města se mezitím snaží šarmantní herec Jack Wyatt (Will Ferrell) vzkřísit svou uvadající hereckou kariéru. Seriálem, který jej má znovu postavit na nohy, je remake oblíbeného sitcomu z 60. let Bewitched, v němž se chystá ztvárnit titulní roli. Pak ale shodou okolností narazí na Isabel, která mu ihned učaruje. Zvláště pak její nos, který se až zázračně podobá nosu Elizabeth Montgomery - představitelky čarodějky Samanthy v původním televizním seriálu. Jack začíná být přesvědčen, že by se Isabel mohla této role v jeho novém seriálu zhostit. Stejně tak učaruje i Jack Isabel. Považuje jej za ideálního smrtelníka, s nímž by se mohla usadit a vést po jeho boku obyčejný život, po kterém tak touží.

Vybraný štáb (14)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (19)

(Zobrazit kompletní obsazení)
#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.14 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace