Kouzelný park (2019)

Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
n/a
Kouzelný park (2019)
Doplňující informace Originální název: Wonder Park Žánry: Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy Země původu: Španělsko / Spojené státy americké Jazyk: angličtina Rozpočet:
$100,000,000
https://www.paramount.com/movies/wonder-park
Kdy, kde a na čem V kinech od: 14.03.2019 V kinech od: 14.03.2019 V kinech od: 15.03.2019

Obsah

Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Ve své představivosti vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty dechberoucí a fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata s velmi vyhraněnou osobností. Například bezpečáka tu dělá dikobraz, který se všeho bojí a ve stresu nekontrolovaně střílí bodliny, o údržbu se starají dva bobří vtipálci a tak by se dalo pokračovat. June však není pouze snílek, ale taky hodně praktická holka, která zkouší aspoň některé z těch fantastických modelů reálně postavit z toho, co jí zrovna přijde pod ruku. Asi tušíte, že takové pokusy nemůžou dopadnout dobře a většinou končí demolicí celého sousedství. Po jedné takové mimořádné destrukci June slíbí, že už začne sekat dobrotu, všední i nevšední starosti ji navíc připraví i o chuť vymýšlet výjimečné atrakce aspoň teoreticky. June přestane snít. Jednoho dne ji však osud a šťastná místa zavedou na zpustlé místo, kde kdysi skutečně existoval park, jaký si vysnila. Dokáže June znovu probudit vlastní fantazii a zastavit jinak nevyhnutelný zánik tohoto ráje atrakcí? Zdejší mluvící zvířecí personál na ni dost spoléhá. Jinou naději totiž nemají.

Vybraný štáb (17)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (9)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.09 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace