Jurský svět: Zánik říše (2018)

Akční / Dobrodružný / Sci-fi
70%
Jurský svět: Zánik říše (2018)
Doplňující informace Originální název: Jurassic World: Fallen Kingdom Žánry: Akční / Dobrodružný / Sci-fi Země původu: Spojené státy americké Jazyk: angličtina Rozpočet:
$170,000,000
Hrubý výnos (1. víkend USA):
$148,024,610
Hrubý výnos (1. víkend ČR):
21,504,099 Kč zobrazit tržby >>
http://www.jurassicworld.com/
Kdy, kde a na čem V kinech od: 21.06.2018 V kinech od: 21.06.2018 V kinech od: 22.06.2018

Obsah

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nubar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.

Vybraný štáb (261)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (36)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.06 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace