Jak vycvičit draka 3 (2019)

Akční / Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
n/a
Jak vycvičit draka 3 (2019)
Doplňující informace Originální název: How to Train Your Dragon: The Hidden World Žánry: Akční / Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy Země původu: Spojené státy americké Jazyk: angličtina Rozpočet:
$129,000,000
http://www.howtotrainyourdragon.com/
Kdy, kde a na čem V kinech od: 21.02.2019 V kinech od: 21.02.2019 V kinech od: 22.02.2019

Obsah

Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy, nebo vikinský ráj obývaný draky, jak se to vezme. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje i svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil naplno říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to rozkošná bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží. Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?

Vybraný štáb (26)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (13)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.01 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace