Holcroftův pakt (1985)

Akční / Krimi / Mysteriozní / Thriller
n/a
Holcroftův pakt (1985)
Doplňující informace Originální název: The Holcroft Covenant Žánry: Akční / Krimi / Mysteriozní / Thriller Země původu: Spojené království Jazyk: angličtina / němčina / maďarština / čeština Hrubý výnos (1. víkend USA):
$151,627
Kdy, kde a na čem V kinech od: 20.09.1985

Obsah

V této adaptaci celosvětově úspěšného špionážního románu Roberta Ludluma se Michael Caine představí v hlavní roli Noela Holcrofta, kterého se v Německu během temných dní druhé světové války ujala americká rodina. O pár desítek let později se Noel, nyní muž ve středních letech, dozvídá, že mu jeho biologický otec, který byl jedním z klíčových finančních poradců Hitlera, odkázal po své smrti více než čtyři miliardy dolarů. Noel je zprvu přesvědčený, že byly peníze původně určeny na odškodnění Hitlerových zločinů. Teprve později mu dochází, že jde o úspory vyčleněné na financování nového nacistického režimu. Když se neonacisté dozvědí, že Noel jejich plány prokoukl, začnou ho pronásledovat napříč Evropou s jediným cílem - zavraždit ho a uvolnit cestu pro nástup Čtvrté říše.

Vybraný štáb (1)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (9)

(Zobrazit kompletní obsazení)
#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.09 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace