Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
n/a
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)
Doplňující informace Originální název: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Žánry: Dobrodružný / Rodinný / Fantasy Země původu: Spojené království / Spojené státy americké Jazyk: angličtina Rozpočet:
$200,000,000
Hrubý výnos (1. víkend ČR):
28,967,485 Kč zobrazit tržby >>
http://www.fantasticbeasts.com
Kdy, kde a na čem V kinech od: 15.11.2018 V kinech od: 15.11.2018 V kinech od: 16.11.2018

Obsah

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda. Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi. Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou.

Vybraný štáb (17)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (72)

(Zobrazit kompletní obsazení)

Trailery & Videa

#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.01 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace