Escobar (2017)

Krimi / Drama / Životopisný
60%
Escobar (2017)
Doplňující informace Originální název: Loving Pablo Žánry: Krimi / Drama / Životopisný Země původu: Bulharsko / Španělsko Jazyk: španělština / angličtina Hrubý výnos (1. víkend ČR):
2,910,735 Kč zobrazit tržby >>
http://millennium-media.net/mf-films/escobar/
Kdy, kde a na čem V kinech od: 14.06.2018 V kinech od: 14.06.2018 V kinech od: 15.06.2018

Obsah

Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat. Dohromady Pablo Escobar, kterému jeho rozporuplnou tvář propůjčil Javier Bardem. Novinářka Virginia Vallejo (Penélope Cruz) poznala nejdříve Pabla, muže, jenž staví domy pro chudinu, umí být zapálený pro věc i galantní. Když objevila Escobara, nelítostného kriminálníka, bylo pozdě. Pablovo kriminální kokainové království stále roste, má miliony dolarů, vlastní malou armádu, drogy prodává v tunách. Chce ale víc a jedno mu stále chybí – respekt. Rozhodne se, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači. Jeho jméno najednou znamená strach, země se zmítá ve válce a teroru, do hrobů putují malí gauneři i vysocí politici.

Vybraný štáb (132)

(Zobrazit kompletní štáb)

Obsazení (77)

(Zobrazit kompletní obsazení)
#rikrek, #rikrekcom
SQL 0.01 s. © 2019 Patrik Cicvárek. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace