Tajemství Sinchanee (2021)

115 min

Originalní název: The Secret of Sinchanee

Žánr: Horror

Rok: 2021

Země: Spojené státy americké

Jazyk: angličtina

Premiéra: 08.10.2021

Režie: Steven Grayhm

Scénář: Steven Grayhm

Hrají: Steven Grayhm , Tamara Austin , Laila Lockhart Kraner , Scott Whyte , Nate Boyer , Rudy Reyes , Jacob Schick , Kathleen Kenny , Mark Oliver , Chris Neville , Margarita Reyes , Ricky Barksdale

Externí odkazy: IMDb

Popis

Řidič průmyslového odtahového vozu trpící nespavostí se po předčasné smrti svého otce vrací do svého domu z dětství, aby zjistil, že v domě žije paranormální bytost a straší na posvátné půdě, na níž byl dům postaven.
(Oficiální text distributora)

Videa (1) Fotky (0)

Komentáře (1)

Brandt

Brandt

06.08.2022 14:38:01

0%Jediná nefalšovaná hrôza, akú som pri sledovaní tohto hororu zažil, nastala vtedy, keď som v 55. minúte zistil, že ma čaká ešte hodina projekcie ... Keďže si ale vážim prácu druhých, tak každý načatý film - aj keby sa jednalo o kryštalicky čistú monumentálnu blbosť - sa snažím dopozerať až do úplného, trpkého konca ... The Secret Of Sinchanee je však filmové trápenie s účinkami uspávacieho hypnotika, a preto sú aj moje dojmy a spomienky naň nejasné, matné, a zahmlené ... Marí sa mi, že to bolo o rodovej kliatbe a akomsi indiánskom démonovi ... ale všetko ostatné už našťastie pohltila milosrdná vlna diváckeho zabudnutia ... Ak sme sa cez deň voči niekomu zachovali hnusne - a večer kvôli tomu pociťujeme čosi tak abstraktné a ľudské, ako sú výčitky svedomia - tento film je celkom vhodným prostriedkom na to, ako sa vytrestať ... Vskutku, filmový ekvivalent duševnej káznice a švihajúcej rákosky.

Zajímavosti (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná zajímavost. Buď první!

Hlášky (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná hláška. Buď první!

Chyby (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná chyba. Buď první!