Vyhledávám...

Dnes má svátek Marián. V databázi máme více jak 259 454 filmů a 1 464 002 osobností. Aktuálně tu je 112 návštěvníků.

Registruj se a získej tak neomezený přístup, vypnutí reklam a to zcela zdarma !
Reklama

Šílená noc (2022)

112 min

Originalní název: Violent Night

Žánr: Akční , Komedie , Krimi , Fantasy , Horror , Thriller

Rok: 2022

Země: Kanada , Spojené státy americké

Jazyk: angličtina

Premiéra: 30.11.2022

Režie: Tommy Wirkola

Scénář: Josh Miller , Patrick Casey

Hrají: David Harbour , John Leguizamo , Beverly D'Angelo , Alex Hassell , Alexis Louder , Cam Gigandet , Edi Patterson , Leah Brady , Alexander Elliot , Brendan Fletcher , André Eriksen , Mike Dopud

Sociální sítě filmu:

Web: https://www.violentnightmovie.com

Rozpočet: 20 000 000 dolarů

Externí odkazy: IMDb

Popis

Když tým žoldáků vnikne na Štědrý den do sídla bohaté rodiny a vezme všechny uvnitř jako rukojmí, není připraven na překvapivého protivníka: na pozemku je totiž i skutečný Santa Claus (David Harbour), který se chystá ukázat, proč byste i vy měli vsadit na "červenou".
(Oficiální text distributora)

Videa (2) Fotky (50)

Komentáře (1)

Brandt

Brandt

31.12.2022 14:25:07

60%Šialená noc je relatívne vhodným filmovým podkresom ku silvestrovskej noci, ktorá v istých lokalitách môže byť patrične šialená - To keď v uliciach niektorých európskych metropolí - ako súčasť bujarých novoročných osláv - vzplanie zopár automobilov a výkladov (a nie, nebude sa jednať o samovznietenie, ale o sprievodný jav multikultúrnej diverzity), alebo, keď sa naši štvornohí maznáčikovia budú okolo polnoci mýlne domnievať, že nastal Koniec sveta (hoci ten sa možno odloží na neskorší termín). V filme vystupujú nesympatické postavy z jednej zazobanej rodiny (ktoré by sa v reálnom svete najskôr nikdy nestretli), ďalší akčne naladený Santa so záľubou v alkoholických nápojoch a v domácom pečive (i keď tento Santa je skutočný), a oproti ním stojí mnohohlavá banda ozbrojených grázlov, ktorá by si z rodinného trezoru veľmi rada vybrala milióny špinavých prachov ... A na režisérskom poste je zas nórsky vtipálek Wirkola, pričom so severským zmyslom pre humor je to podobné, ako so fínskou vodkou - nesadne každému ... Takže celkovo žiadne originálne šampáňo, ani lahodný archívny ročník, ale skôr taký lacnejší destilát, aký však u poniektorých jedincov počas koncoročnej noci môže navodiť ten požadovaný stav - čiže precitlivenú nehu, prchavý dotyk absolútna, neodbytnú potrebu uľaviť močáku, a potom rozmlátiť niečo na cucky ... Tak teda na zdravie, a P.F. 2023.

Zajímavosti (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná zajímavost. Buď první!

Hlášky (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná hláška. Buď první!

Chyby (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná chyba. Buď první!
Reklama