Chceš podpořit rozvoj webu ? Pokud ano, klikni pro více informací !

Resident Evil: Racoon City (2021)

Štáb (165)

Režie

Adam Bocknek

Druhý asistent režie

Chris Feltis

Asistent režie

Abel Erazo-Ibarra

Asistent režie

Samantha McMeekin

Kontrola scénáře

Alessia Spalvieri

Asistent režie
Scenář

Tony Giglio

Scénář

Greg Russo

Scénář
Zvuk

Mark Korven

Původní autor hudby

David Ottier

Užitkový zvuk

Thomas Hayek

Míchač zvuku

Andrew Tay

Míchač zvuku

Craig Baker

První asistent zvuku

Jesse Fellows

Seznam záznamů postsynchronu

Nelson Ferreira

Dohled nad editorem zvuku

Jack Madigan

Asistent zvukového editora

Brian Power

Dohled nad postsynchrony

Bret Killoran

Míchač zvuku

Jordan Bell

Manažer postsynchronu

Dashen Naidoo

Tvůrce zvuku

Ève Corrêa-Guedes

Sestavení dialogů

Daniel Moctezuma

Nahravač ruchů

Ryan Cox

Užitkový zvuk

Benjamin Darier

Mix postsynchronů

Phil Canning

Hudební dohled
Kamera

Kierstin Zoratto

Druhý asistent kamery A

Axel Green

Kamerový jeřábník

Michael Fisher

Asistent kameramana

Jeff Skochko

Doplňkové fotografie

Shawn Kazda

Děvče pro všechno v týmu kameramana

Tyler Emms

Hlavní manipulátor kamery

Ryan Prouse

Asistent kameramana

Matt Irwin

Obsluha kamery

Hugh Goodden

Doplňkové fotografie

Matt Irwin

Doplňkové fotografie

Darian Loohuizen

Student kamery

Maxime Alexandre

Hlavní kameraman

Brittany Hurrell

Ochránce dat
Kostýmy

Faith Campbell

Asistent kostyméra

Luke Ellis

Oblékač/ka

Cayley Jensen

Dohled nad distribucí kostýmů

Kevin Carter

Malíř kontaktních čoček

Sara Sahr

Asistent kostyméra

Dann Campbell

Asistent vlasového stylisty

Vanessa Smith

Umělecký maskér

Daniel Lacroix

Dekoratér

Daniella Pluchino

Umělecký maskér

Joseph Hinds

Asistent uměleckého maskéra

Jennifer Lantz

Kostýmní výtvarník

Paul Jones

Umělecký maskér speciálnách efektů

Kayla Dobilas

Umělecký maskér speciálnách efektů

Mark Wotton

Umělecký maskér speciálnách efektů

Hailey Roseland-Barnes

Umělecký maskér

Steph Pringle

Klíčový maskér

Neil Morrill

Umělecký maskér speciálnách efektů

Alisha Robinson

Dohled kostýmů

Erin Sweeney

Vedoucí maskérny

Allan Cooke

Umělecký maskér speciálnách efektů

Steve Newburn

Tvůrce protetiky

Emma-Lee Hilton

Tvůrce make-upové protetiky

Mara Zigler

Konzultant kostýmů

Ashley Nay

Klíčový vlasový stylista

Shaun Hunter

Protézy

Minda Johnson

Dohled kostýmů
Produkce

Kalene Osborne

Přidružený výběr herců

Scott Strauss

Vedoucí výroby produkce

Lidia Castellano

Asistent produkce

James Harris

Producent

Robert Kulzer

Producent

Alina Ducharme Dockery

Koordinátor produkce

Ruby Gibson

Koordinující producent

Martin Moszkowicz

Výkonný producent

Melissa Covey

Asistent produkce

Colin Jones

Výběr herců

Danielle Dmytraszko

Koordinátor post produkce

Victor Hadida

Výkonný producent

Paul W. S. Anderson

Výkonný producent

Christina Cameron

Asistent produkce

Lawrence Van Beek

Asistent produkce

Brandon Mayer

Koordinátor přesunů štábu

Richard Barlow

Asistent produkce

Andre Coutu

Produkce dokončovacích prací

Sara Kay

Ředitel výběru herců

Tessa Sawchuk

Asistent koordinátora produkce

Donald Colafranceschi

Koordinátor produkce

Tanner Brazier

Asistent účetního

Jenny Lewis

Ředitel výběru herců
Vizuální efekty

Troy Robinson

Dohled nad kybernetickým sledováním

Jo Hughes

Dohled nad vizuálními efekty

Jubinville Steve

Modely loutek

Daniel Carrasco

Výtvarník loutek

Jeff Skochko

Dohled nad speciálními efekty

Gerry Kingsley

Digitální složení efektů v celek

Matthew Beightol

Sestavení vizuálních efektů
Výprava

Randi Lee Butcher

Asistent uměleckého ředitele

Frankie Ovis

Student uměleckého oddělení

Mira Apci

Výtvarník

Bruno Rocca

Umělecký ředitel

Paul Grimard

Grafický návrhář

Margaret Shain

Dekorátor

Anthony Ianni

Umělecký ředitel

Bruno Rocca

Grafický návrhář

Paul Grimard

Rekvizity

Mark Kowalsky

Výtvarník

Matt Irwin

Asistent hlavního kameramana
Ostatní

Andrew Butcher

Kaskadér

Avaah Blackwell

Kaskadér

Dan MacDonald

Kaskadér

Renan Deodato

Mixážní technik

Randy Butcher

Kaskadér

Sharon Canovas

Kaskadér

Laura Pettitt

Publicista štábu

Bruce Stanfield

Asistent speciálních efektů

Bj Prince

Krotitel zvířat

Luke Auger

Obsazení řidičů

Alex Armburster

Kaskadér dvojník

E. Nova Zatzman

Kaskadér dvojník

Cora Gillespie

Asistent herce

Aj Risi

Kaskadér dvojník

Mike Chute

Řidič kaskadér

Nick Haskin

Obsazení řidičů

Adam Singer

Asistent více produkcí

Jerrett Zaroski

Dohled nad postprodukcí

Bas Reitsma

Kaskadér dvojník

Ana Shepherd

Kaskadér dvojník

Amy Szoke

Kaskadér dvojník

Lori Paradis

Klíčový scénický umělec

Dalton Haskin

Koordinátor dopravy

Geoff Scovell

Kaskadér

Cassandra Barbour

Konzultant práv a povolení

Bas Reitsma

Řidič kaskadér

Don Stockford

Kaskadér dvojník

Neven Pajkic

Kaskadér

Sean Skene

Kaskadér

Nick Stead

Kaskadér

Vincent Rother

Kaskadér

Jason Lee Bell

Kaskadérské kousky

Dan Skene

Koordinátor kaskadérů

Geoff Meech

Kaskadér dvojník
Střih

Adrian Saywell

Redaktor stále k dispozici

Patrick Perron

Redaktor stále k dispozici

Dev Singh

Střihač

Paul T. Brooks

Pomocný redaktor

Dave Muscat

Další vybarvovač

Bill Ferwerda

Vybarvovač
Světlo

John Gallagher

Hlavní osvětlovač

Adam Stewart

Dohled nad osvětlením