12.08 od 08:50 na JOJ Cinema

Poslední odkaz (2016)

90 min

Originalní název: The Ultimate Legacy

Série: The Ultimate

Žánr: Dobrodružný , Komedie , Drama , Rodinný

Rok: 2016

Země: Spojené státy americké

Jazyk: angličtina

Premiéra: 31.01.2016

Režie: Joanne Hock

Scénář: John Padon , Jim Stovall , Jackie Randell , Jimmy Hager

Hrají: Raquel Welch , Doug Jones , Brian Dennehy , Lee Meriwether , Bill Cobbs , Ali Hillis , Myko Olivier , Logan Bartholomew , Inder Kumar , Shelby Taylor Mullins , Kk Heim , Kurt Yaeger

Sociální sítě filmu:

Web: http://www.ultimatelegacymovie.com

Externí odkazy: IMDb

Popis

Po tom, čo milionár Jason Stevens (Logan Bartholomew) prežil mnohé tragédie a ohrozenia vlastnej rodiny, musí pomôcť svojmu mladému priateľovi Hawthornovi (Doug Jones), aby aj on dokázal prekonať podobné nástrahy a zvládol neľahkú cestu životom. Jeho misia zanechá zaujímavý odkaz. Ak sa naučíme niečo nové, zmení nám to život. Ak budeme učiť druhých, zmeníme život niekomu inému. A keď naučíme ľudí, aby učili iných, zmeníme celý svet... Mladý Hawthorne sa práve zoznámil s poslednou vôľou svojej nedávno zosnulej babičky, v ktorej mu prenecháva obrovskú časť dedičstva. Má to však háčik. Mladý ľahkovážny muž musí najprv dokázať, že je dedičstva hodný a dokáže sa o veľký majetok zodpovedne postarať. Hawthorna však ešte čaká jedna veľká úloha – najskôr sa bude musieť vyrovnať so svojou minulosťou vetroplacha a presvedčiť sa, že prijať životné výzvy a chlapsky čeliť problémom je jedinou cestou ku skutočnej slobode.
(Oficiální text distributora)

Videa (0) Fotky (2)

Komentáře (1)

C

curil

12.11.2021 09:40:30

40%Podivný televizní paskvil natočený na tolik profláknuté téma o dědictví, které je nutno potvrdit tím, že kdosi musí od základu změnit svou povahu a život. Jako vždy se vše povede na první dobrou bez větších nároků na dobrý film. Při rodinné komedii bych si představoval více humoru a zápletek. Nestačí jeden upjatý majordomus a jeho tlustý asistent. Raquel Welch se objeví jen na malou chvíli ve scéně čtení závěti.

Zajímavosti (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná zajímavost. Buď první!

Hlášky (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná hláška. Buď první!

Chyby (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná chyba. Buď první!