Podporujeme | Black Adam (2022) Black Adam (2022)

Bestie (2022)

93 min

Originalní název: Beast

Žánr: Dobrodružný , Drama , Horror , Thriller

Rok: 2022

Země: Spojené státy americké

Jazyk: angličtina

Premiéra: 11.08.2022

Režie: Baltasar Kormákur

Scénář: Ryan Engle

Hrají: Idris Elba , Leah Jeffries , Iyana Halley , Sharlto Copley , Riley Keough , Melanie Jarnson , Amara Miller , Dorian Hedgewood , Anzor Alem , Damon Burtley , Hudson Anne-Black , Billy Gallagher

Sociální sítě filmu:

Externí odkazy: IMDb

Popis

Doktor Nate Daniels (Idris Elba) vezme své dvě dospívající dcery na výlet do Jižní Afriky, do míst, kde se seznámil s jejich mámou, která před nedávnem zemřela. Doufá, že výlet do divočiny jim pomůže tuhle čerstvou ránu aspoň částečně zahojit. Na cestu do buše si vyberou toho nejlepšího průvodce, rodinného přítele a zoologa, který zná v okolí každý kámen. Zpočátku cesta připomíná sen každého milovníka divokých zvířat. Nálada se změní v okamžiku, kdy v jedné domorodé vesnici uvidí čerstvé následky řádění predátora s hřívou. Mohutný lev si po bolestivém střetu s pytláky vzal do hlavy, že člověk je jeho největší nepřítel, a Nate a jeho dcery to brzy poznají na vlastní kůži. Ve snaze ochránit své teritorium a udržet si pozici pána tvorstva udělá tahle bestie cokoliv, aby vetřelce sprovodila ze světa. Civilizovaný lékař se dvěma puberťačkami proti ní nemůže mít sebemenší šanci.
(Oficiální text distributora)

Videa (2) Fotky (0)

Komentáře (1)

Brandt

Brandt

20.09.2022 18:19:11

70%Africký duel, kde sa proti sebe postavia lev s poranenou hrdosťou a Idris Elba so životnou stratou, má už viac-menej dopredu jasný výsledok, a tak sa pozornosť venuje jeho priebehu - Ten sa nesie v znamení ochrany dvoch dcéreniek a záchrany jedného kamaráta. A pripletú sa do toho aj pytliaci, lenže tí - podobne, ako v poslednom Predátorovi - sú tam len do počtu, keďže nebezpečnú beštiu nie sú schopní skoliť ani napriek tomu, že majú početnú prevahu, a sú vyzbrojení samopalmi ... Samozrejme, útoky leva sú zdigitalizované, pretože v dnešných osvietených časoch - kedy niektoré zvieratá majú väčšie práva, než niektorí ľudia - by sa v západnych cirkusoch asi len ťažko našla takto vydrezúrovaná mačkovitá šelma ... Vlastne, v tých cirkusoch je už aj ťažké uvidieť nejaké to zvieratko, čo vedie k rečníckej otázke, či cirkus bez zvierat ešte vôbec je cirkusom. (Mne už je to šumafuk, no domnievam sa, že caparti prichádzajú o veľa ... Ešteže som kedysi v ich veku zažil Humberto so všetkým, čo k tomu patrí, a nie tie dnešné napodobneniny cirkusu, ktoré ponúkajú leda tak svetelnú laserovú show, neúspešného účastnika televízneho programu Česko Slovensko má talent, a jedného trápneho klauna, u ktorého podnapilý stav na pracovisku nie je dôvodom na paragraf, ale naopak nutnou pracovnou výbavou !) Za mňa teda odpočinkové levie dobrodružstvo, u akého netreba príliš namáhať mozgové závity, a Čierneho Pantera z Wakandy prenechám mladším.

Zajímavosti (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná zajímavost. Buď první!

Hlášky (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná hláška. Buď první!

Chyby (0)

Je nám líto, ale zatím nebyla k filmu napsaná žádná chyba. Buď první!